PONUKA DOPLNKOVÝCH SLUŽIEB

DNA analýza paro-patogénnych baktérií (Dental BAC)

Jedným zo zásadných rizikových faktorov vzniku a zotrvávania procesu parodontitídy je prítomnosť agresívnych tzv. paropatogénnych baktérií.

Rôzne skupiny paropatogénnych baktérií sú na základe spoločných vlastností zaradené do podskupín, resp. komplexov. Diagnostiku jednotlivých patogénnych baktérií umožňujú genetické testy, ktoré exaktne stanovujú prítomnosť patogénov a zabezpečujú cielenú liečbu parodontitídy, ktorú spôsobujú.

Výber individuálnej terapie pacienta je vždy závislý od klinického stavu a od výsledku detekcie baktérií vysokej patogenity, pričom sa štandardne jedná o kombináciu mechanickej a antibiotickej liečby.

Analýza genetickej predispozície parodontitídy (Dental GEN®)

Imunitnú odpoveď organizmu v rámci napadnutého tkaniva spôsobujú rôzne poruchy funkcií imunitného systému. Stimuláciu imunitnej odpovede zabezpečujú predovšetkým pozápalové faktory vedúce k produkcii špecifických protilátok a biologických mediátorov, ktoré analýza genetickej predispozície je schopná detekovať. Tak napomáha určovať predispozície organizmu v rámci imunitnej odpovede voči patogénnym baktériám a ich toxínom.

KOREKCIA RECESOV

KOREKCIA RECESOV

RIADENÁ KOSTNÁ REGENERÁCIA

APLIKÁCIA ŠTEPOV

Phone

+421 55 680 63 17

E-mail:

kontakt@stonek.sk

Address

Krivá 23, 1st floor , Košice

OPENING HOURS
Monday:
8.00 – 13.00
14.00 – 18.00

Tuesday - Friday:
8.00 – 16.00

Copyright © 2024 STONEK s.r.o

has been added to the cart. View Cart